Menu Close

Dalyvaujame dainuojančių berniukų festivalyje „Dainuoju su „Ąžuoliuku“

Šių metų balandžio 16 d. 10.00 val. Vilniaus rotušėje įvyko pirmasis Vilniaus dainuojančių berniukų festivalis „Dainuoju su „Ąžuoliuku“. Siekiant puoselėti berniukų dainavimo tradiciją, festivalį inicijavo Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla, Vilniaus miesto savivaldybė. Džiaugiamės, kad  šiame renginyje dalyvavo ir mūsų įstaigos ugdytinis Vladas Borodica, kurį paruošė meninio ugdymo mokytoja Austė Sidaugaitė. Garsiais  žiūrovų plojimais buvo sutikta Vlado atliekama daina G. Staniulienės „Išdykusi karvytė”. Festivalį vainikavo bendrai visų dalyvių atliekama  A.Raudonikio daina „Pavasaris”, diriguojama vienos ryškiausių Lietuvos chorinio dainavimo asmenybių, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, kompozitoriaus, dirigento, pedagogo bei choro „Ąžuoliukas“ vadovo Vytauto Miškinio. Nuotaikingą renginį režisavo ir vedė – aktorė Gintarė Latvėnaitė.

Skip to content