Menu Close

PAVASARINIS FUTBOLIUKO TURNYRAS „PASAKAITĖ” 2024

Ankstyvą balandžio 18 d. rytą „Futboliuko” projekte dalyvaujančių grupių „Čiulbuonėliai”, „Pasagėlės”, „Gudručiai” vaikučius darželio futbolo aikštyne pasitiko  šauni „Žalgirio akademijos” trenerių komanda ir šios akademijos simbolis – vilkas.  Turnyro metu panaudotos modernios futbolo treniruočių metodikos, nuoširdus trenerių bendravimas – sužavėjo šiame renginyje dalyvavusias ir mergaites, ir berniukus.  „Žalgirio akademijos” trenerių komanda tarp grupių organizavo žaismingą futbolo turnyrą, kurio metu vaikai ne tik mokėsi kaip taisyklingai perduoti vienas kitam kamuolį, spirti jį ir vartus, bet ir  nuolat žaidėjams priminė, kad sėkmė ir komandos laimėjimas priklauso nuo komandinio ir draugiško žaidimo. Po turnyro visų grupių vaikai, mokytojos A.Petručionienė, N.Rusevičiūtė, D.Osipovič, M.Raudonienė apsikeitė simbolinėmis dovanėlėmis bei nugalėtojų medaliais.

Dėkojame neformaliojo ugdymo mokytojai fiziniam lavinimui J.Baniulei už iniciatyvą organizuojant šį turnyrą bei „Žalgirio akademijos” trenerių komandai už  bendradarbiavimą,  futbolo šakos populiarinimą bei jos pateikimą vaikams kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę bei dovaną – bilietą, apsilankymą vaikams ir jų tėveliams A lygos futbolo rungtynėse.

Skip to content