Dalyvaujame dainų ir šokių festivalyje „Skambėk ir žaliuok, Lietuvėle”

Š. m. balandžio 26 d.  Vilniaus mokytojų namų Didžiojoje  salėje vyko Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų dainų ir šokių festivalis
„Skambėk ir žaliuok, Lietuvėle“,  kurį organizavo Vilniaus lopšeliai – darželiai „Geniukų kalvė” ,  „Vandenis”. Šis festivalis buvo skirtas Lietuvos dainų šventės 100 metų jubiliejui paminėti, siekiant puoselėti tautos tradicijas, meilę ir pagarbą Tėvynei, jos kultūrai. Džiugu, kad prie gausaus ikimokyklinių įstaigų muzikinių ir folkloro ansamblių atlikėjų būrio prisijungė  ir mūsų įstaigos „Gudručių” grupės  ugdytiniai, meninio ugdymo mokytoja A. Sidaugaitė, mokytojos D. Osipovič, M.Raudonienė. Vaikai atliko dainą  „Lietuvos traukiniai“ (muzika V. Virbicko, žodžiai V. Kukulo). Festivalį vainikavo jungtinis dalyvių choras, atliekantis I.Šeduikienės dainą „Nupiešiu Lietuvą”. Šis festivalis ne tik atspindėjo dainų šventės dvasią, bet ir ikimokyklinių įstaigų bendruomeniškumą.