Menu Close

Mokomosios evakuacijos pratybos

Vilniaus lopšelyje – darželyje „Pasakaitė” 2024-02-09 d. rytą vyko mokomosios evakuacijos pratybos. Jose dalyvavo visi įstaigos darbuotojai bei vaikai. Gaisras buvo imituotas vienoje iš pagalbinių patalpų. Visi įstaigos darbuotojai išgirdę žodinį pranešimą apie gaisro pavojų, pradėjo vaikų evakavimą iš pastato bei vykdė vadovo nurodymus.  Lauke vaikai ir darbuotojai susirinko numatytoje žmonių susirinkimo vietoje – sporto aikštėje. Patikrinus ar visi žmonės išejo iš patalpų buvo vykdomi praktiniai užsiėmimai naudojant gesintuvus. Susirinkusieji susipažino, kaip reikia naudotis gesintuvu ir gesinti gaisrą. Vaikus ypatingai džiugino iš gesintuvo virstantys dūmų kamuoliai. Pratybos praėjo saugiai, o įstaigos bendruomenė įgavo praktinių įgūdžių bei žinių, kaip reikėtų elgtis kilus gaisrui.

Skip to content