Menu Close

Paroda „Ką pasakoja daiktai iš praeities?”

Vilniaus lopšelis-darželis „Pasakaitė” vasario mėn. organizavo projektą „Iš praeities į ateitį”, kurio metu surengė parodą „Ką pasakoja daiktai iš praeities?”. Parodoje buvo eksponuojami senoviniai, keliantys prisiminimus, tėvelių, senelių, artimų žmonių sunešti daiktai, žaislai, knygos. Vaikai turėjo galimybę išgirsti įdomias, sentimentalias istorijas, kurios susijusios su parodoje atsidūrusiais daiktais. Ne vieną stebimo senoviniai, jau dabar buityje nebenaudojami rakandai: medinis skalbimo (grundimo) įrankis – rumbė, žarijų lygintuvas, juostinis fotoaparatas, rankinė skaičiavimo mašinėlė. Į parodą atkeliavo žaislai, su kuriais žaidė  seneliai, bet kurie yra išsaugoti, mylimi ir kelia mielus vaikystės prisiminimus. Mažiesiems smagu buvo pavartyti mamytės vaikystės knygelę bei prieš miegą paklausyti jos mėgiamiausią pasaką.

Skip to content