Menu Close

Dalyvaujame klasikinės muzikos festivalyje „Muzikinė kelionė su klasika”

 

Plėtojant ugdymo įstaigų bendradarbiavimą ir patirties sklaidą š,m. sausio 31 d. mūsų įstaigos „Vieversėlių” grupės ugdytiniai, meninio ugdymo mokytoja A.Sidaugaitė ir mokytoja J.Balčiūnienė dalyvavo Vilniaus lopšelio – darželio „Žiedas” organizuotame klasikinės muzikos festivalyje „Muzikinė kelionė su klasika”. Šio festivalio  tikslas – skatinti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų
ugdytinių muzikinius gebėjimus, kūrybiškumą skambant klasikinei muzikai. Festivalio metu skambėjo įvairių klasikos kompozitorių  kūriniai, pagal kuriuos vaikai šoko, pritarė įvairiais instrumentais, atliko ritmines – dinamines improvizacijas. Mūsų įstaigos ugdytiniai sušoko šokį pagal L.Anderson kūrinį „Syncoped clock”. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti simbolinėmis taurėmis, padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis.

Skip to content