Menu Close

Festivalis „Švęskime vaikystę”

Gegužės 17 d. saulėtą rytą Vilniaus lopšelio -darželio „Pasakaitė” „Pasagėlių” ir „Čiulbuonėlių” grupių komandos dalyvavo Vilniaus lopšelio – darželio „Žilvinėlis” organizuotame festivalyje „Švęskime vaikystę” skirtą Vaiko dienai paminėti. Festivalio tikslas – ugdyti aktyvią, veiklią ir sportišką bendruomenę. Festivalio pradžioje visos komandos, įvairiomis formomis, prisistatė. Mūsų įstaigos vaikai atliko sportinį pasisveikinimo šokį. Po linksmų komandų prisistatymų, kapitonai burtų keliu ištraukė sportinės užduoties numerį. Rungtys prasidėjo! Vaikų laukė įvairios sportinės estafetės ir užduotys: smagus ir energingas šokinėjimas pripučiamais šokliukais, kamuolio ridenimas paslaptingu tuneliu, greitas bėgimas su arkliuku, spalvotų diskų rinkimas bei  grupavimas ir kt. Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti prizinės vietos medaliais bei saldžiomis dovanėlėmis. Ypač vaikai džiaugėsi laižydami saldžios grietinėlės ledus. 

Skip to content