Menu Close

Įstaigos veiklos 40-ties metų jubiliejus

2024 m. gegužės 15 diena Vilniaus lopšelio – darželio „Pasakaitė” bendruomenė minėjo įstaigos veiklos 40-ties metų jubiliejų. Saulėtą popietę į darželio pievą susirinko šventiškai pasipuošę vaikai, tėveliai, svečiai. Pasveikinti darželio bendruomenę atvyko Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus atstovė Edita Petrulevič, Justiniškių seniūnijos seniūnė Jurgita Kurminaitė-Želvienė, Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus atstovė Nijolė Paulauskienė, Metodinio ratelio „Sutartinis” kolegės, Sietuvos progimnazijos direktorė Daina Valackienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Marija Šilanskienė, Taikos bendruomenės pirmininkė Justina Džiautaitė, Vilaniaus lopšelio-darželio „Pasakaitė” buvusi ilgametė vadovė Janina Danienė ir buvusios mokytojos.

Šventinio koncerto metu vaikams pramoginį šokį skyrė buvusi įstaigos auklėtinė Tija Krečaitė. Žiūrovams nuotaikingus muzikinius numerius dovanojo lopšelio-darželio mažieji ir mokytojos. Renginio scenarijų paruošė meninio ugdymo mokytoja Austė Sidaugaitė.

Koncertą vainikavo bendras svečių, vaikų, tėvelių, mokytojų šokis „Flashmobas“. Vaikus džiugino saldžios dovanos.

Antroje dalyje  susirinkusiųjų laukė „Išdykynės”, tėvelių dovana vaikams ir šventės svečiams -aktyvios, žaismingos, patyriminės veiklos darželio lauko erdvėse: „Smalsučių“, „Čiauškučių“ gr. tėvelių dovana – linksmųjų animatorių organizuojamos estafetės, šokiai.
„Čiulbuonėlių“, „Gudručių“ gr. tėvelių dovana – linksmybės su animatoriais ir veidukų piešimo dirbtuvėlės. „Kodėlčiukų“, „Vieversėlių“ gr. tėvelių dovana – spragėsių vežimėlis ir balionų lankstymo akademija. „Pabiručių“, „Linksmučių“ gr. tėvelių dovana – muilo burbulų šou.„Pasagėlių“, „Verpstelių“ gr. tėvelių dovana – žonglieriaus pasirodymas. „Spindulėlių“, „Švyturėlių“ gr. tėvelių dovana – mažojo ponio viešnagė, kuri ypač patiko vaikams. Mažuosius darželio teritorijoje vėžinėjo ponis. Vaikai turėjo galimybę jį paglostyti bei pasidžiaugti jo draugija. Mažąjį ponį galima pasikviesti į privačias vaikų šventes, susidomėjusius info ieškokite @ponisjums.  Šventė tęsėsi iki gilaus vakaro, visi išsiskirstė džiugiai nusiteikę.

Skip to content