Menu Close

Vilniaus lopšelis-darželis „Pasakaitė” mini Tarptautinę tolerancijos dieną „Dalinkis gerumo liepsnele“

Lapkričio 16 d. – tarptautinė Tolerancijos diena. Artėjant šiai dienai, visos mūsų įstaigos vaikai, mokytojos buvo pakviesti plėtoti žibinto ir gerumo, šilumos asociacijos temą grupėse, įtraukiant žmonių skirtingumą, individualumą ir pasigaminti po savąjį, autentišką žibintą. Ankstyvą rytmetį, įstaigos aktų salėje buvo organizuotas renginys – edukacinė veikla „Čiulbuonėlių”, „Gudručių”, „Verpstelių” grupių vaikams, kurios metu socialinė pedagogė A. Valkauskienė, psichologė K.Baronaitė, direktorės pavaduotoja ugdymui E. Navardauskienė žaismingai  įtraukė vaikus pasakodamos istoriją „Mes kelionėje” apie žmonių įvairovę, jų skirtumus ir panašumus. Vaikai, kartu su mokytojomis, piešė draugystės dėlionę, kūybiškai aplikavo, spalvino savitus ir skirtingų bruožų žmonių veidus, kūrė plakatą „Aš žinau, ar tu žinai?” Renginį vainikavo „Čiulbuonėlių” grupės mokytojos A.Petručionienės sukurtas filmukas „Ką mano vaikai apie draugystę ir toleranciją?”

Skip to content