Koncertas – paroda „Į stebuklingą meno šalį pakvieski mylimą žvėrelį”

Bendradarbiaujant su socialiniais partneriais Vilniaus m. muzikos mokykla „Lyra” 2023 lapkričio 22 d. mūsų įstaigoje vyko jungtinis mokinių ir darželio ugdytinių koncertas – paroda „Į stebuklingą meno šalį pakvieski mylimą žvėrelį”.

Koncerte dalyvavo Vilniaus m. muzikos mokyklos „Lyra” mokiniai, kurie mažuosius klausytojus užbūrė įvairiais muzikos instrumentais (kanklėmis, fortepijonu, fleita, akordeonu) atliktais kūriniais bei šios mokyklos ugdytinių choro dainavimu. Koncerto metu linksmus šokius, dainas  padovanojo ir mūsų įstaigos  „Čiulbuonėlių”, „Gudručių” ir „Pasagėlių” grupės vaikučiai, kuriuos paruošė meninio ugdymo mokytoja Austė Sidaugaitė. Žiūrovų akis džiugino virtuali vaikų piešinių paroda.

Koncertą – parodą organizavo muzikos mokyklos „Lyra ” mokytojos Audronė Ruzgienė, Agnė Ragauskienė, Birutė Bizevičiūtė, Elžbieta Pilecka, Ramunė Dačinskienė bei darželio direktorė Lina Toločkienė.