Menu Close

Uždek žibintą naktyje

Lapkričio mėnesį prasidėda tamsos metas. Aplink viskas nurimsta, nutyla, gamta panyra į sapną. Žibintų šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu, viduje visada šilta ir šviesu.  Uždegtos žibintų ugnelės sustiprina žmogų, pripildo jį vidinės šviesos, suteikia pasitikėjimo, daug vilties. 
,,Spindulėlių” grupės vaikai, kiekvienų metų lapkričio mėnesį, su džiaugsmų švenčia Žibintų šventę. Ir šiemet mažieji, kartu su tėveliais, dainavo dainelės apie nykštukus, žibintus ir gamtą.  Vaikai išgirdo istoriją, kurią sekė grupės mokytojos Ivona Polubenko ir Ramunė Kaupienė  apie stebukladarius  nykštukus, apie jų darbštumą, sunkų darbą skaldant brangiuosius brangakmenius. Vaikai, tėvai ir mokytojos žaidė nykštukų žaidimus, šoko ir dainavo. Pasibaigus šventei visi vaikai pasiėmė šviečiančius žibintus ir kartu su tėvais, pasišviesdami sau kelią, keliavo namo.
 
Skip to content