Menu Close

„Gudručių” grupės vaikų sėkmė viktorinoje „Bandau, tyrinėju, atrandu”

Lapkričio 9 dieną, priešmokyklinukų grupės „Gudručiai” vaikai dalyvavo Vilniaus darželio – mokyklos ,,Aušra”  organizuojamoje viktorinoje ,,Bandau, tyrinėju, atrandu”. Mūsų darželio vaikai, drauge su  keturiomis komandomis iš kitų ugdymo įstaigų, domėjosi eksperimentine STEAM veikla, plėtojo pažinimo, komunikavimo ir mąstymo įgūdžius. Viktorinos metu vaikai atliko eksperimentą ,,Burbuliuojanti lavos lempą”; įgyvendino STEAM iššūkį ir sukonstravo statinį galintį išlaikyti penkias knygas; praktiškai išbandė ir įveikė ,, Bėgančio baliono” eksperimentą; iš makaronų ir plastilino kūrė erdvinę geometrinę figūrą; atliko kūrybinę užduotį ,,Spalvotas siurprizas” ir sukūrė meninę kompoziciją. Po visų šių smagių bei įdomių užduočių vaikai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir ,,Gudručių” komandai buvo įteiktas diplomas.

 
Skip to content