Menu Close

Ugdytinių ir mokytojų kūrybinių plakatų paroda „Vilnius mano širdyje“

Mūsų įstaigos ugdytiniai ir mokytojos ruošdamiesi Vilniaus 700 metų jubiliejui organizavo įvairias išvykas ir ekskursijas „Vilniaus miesto detektyvai“. Šios iniciatyvos tikslas – stiprinti ugdytinių pilietiškumo, kultūrinę ir kūrybiškumo kompetencijas bei sudaryti sąlygas įstaigos ugdytiniams ir pedagogams artimiau pažinti Lietuvos sostinę.  2022 m. spalio-2023 m. sausio mėnesiais mūsų ugdytiniai aplankė įvairias Vilniaus miesto lankytas vietas, susipažino su įvairiais Vilniaus miesto pažintiniais objektais. Ugdytiniai apsilankė Katedros aikštėje, iš arčiau stebėjo Gedimino pilį, apsilankė Mo muziejuje, Geležinkelio stotyje, geriau susipažino su Vilniaus miesto objektais pažintinėje ekskursijoje autobusu „Vaiduokliuko Vilniuko nuotykiai“ ir kt. Visas džiugias išvykų akimirkas ugdytiniai ir pedagogai įamžino Vaikų ir mokytojų kūrybinių plakatų parodoje „Vilnius-mano širdyje“. 

Kviečiame visus bendruomenės narius pasigėrėti vaikučių ir mokytojų kūrybiniais plakatais. Paroda eksponuojama mūsų įstaigos vidiniame lauko kiemelyje. 

Skip to content