Menu Close

Šiandien vaikų šventė – šypsenų ir džiaugsmo šventė!

Vilniaus lopšelyje-darželyje “Pasakaitė” vaikučiai ir mokytojos birželio 1-ąją minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Nuo pat ankstyvo ryto lauko edukacinėse erdvėse girdėjosi šurmulys. Linksmai nusiteikę mažieji, kartu su mokytojomis, buvo pakviesti į įvairias veiklas: susirinkusieji kreidelėmis piešė ant asfalto spalvotą vaikystę; „Verpstelių“ grupės ugdytiniai guašu tapė bendrą Laimingos vaikystės paveikslą, kurio ilgis siekė net penkis metrus; „Pasagėlių“ grupės mažieji entuziastingai leido į dangų aitvarus, simbolizuojančius jų svajones; „Švyturėlių“ grupės vaikai surengė piešinių parodą papuošdami medžių alėjos medžius; „Spindulėlių“ grupės ugdytiniai jėgas išbandė rungtyniaudami ir sportuodami.Viso darželio vaikučiai pūtė muilo burbulus, juos gaudė, linksminosi ir grožėjosi atvirukų paroda, kuriuose pavaizdavo tai kas jiems teikia laimę ir džiaugsmą.

 

Skip to content