Šiandien vaikų šventė – šypsenų ir džiaugsmo šventė!

Vilniaus lopšelyje-darželyje “Pasakaitė” vaikučiai ir mokytojos birželio 1-ąją minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Nuo pat ankstyvo ryto lauko edukacinėse erdvėse girdėjosi šurmulys. Linksmai nusiteikę mažieji, kartu su mokytojomis, buvo pakviesti į įvairias veiklas: susirinkusieji kreidelėmis piešė ant asfalto spalvotą vaikystę; „Verpstelių“ grupės ugdytiniai guašu tapė bendrą Laimingos vaikystės paveikslą, kurio ilgis siekė net penkis metrus; „Pasagėlių“ grupės mažieji entuziastingai leido į dangų aitvarus, simbolizuojančius jų svajones; „Švyturėlių“ grupės vaikai surengė piešinių parodą papuošdami medžių alėjos medžius; „Spindulėlių” grupės ugdytiniai jėgas išbandė rungtyniaudami ir sportuodami.Viso darželio vaikučiai pūtė muilo burbulus, juos gaudė, linksminosi ir grožėjosi atvirukų paroda, kuriuose pavaizdavo tai kas jiems teikia laimę ir džiaugsmą.