Menu Close

[:lt]Savaitė be patyčių[:]

[:lt]

„Jei šiandien Tu gerų draugų būry,
Apkabinti draugą tu turi.
Apkabink kaimyną iš kairės ir iš dešinės,
Ir tada draugystė sužydės!“

Print

Kaip ir kiekvienais metais mūsų įstaiga prisidėjo prie iniciatyvos – veiksmo savaitė „Be patyčių“, kurią organizavome 2015 m. kovo 23 – 27 dienomis.

Veiksmo savaitės „Be patyčių“ metu renginiuose dalyvavo visa darželio bendruomenė: vaikučiai visą savaitę kalbėjo apie gerumą, toleranciją, draugiškus tarpusavio santykius, karpė savo delniukus, juos puošė, atvaizdavo kaip supranta draugiškumą, patyčias. Vaikų delniukai buvo sudėti į „Draugystės saulę“, kuri apkeliavo visas grupes. Savaitę be patyčių užbaigėme susitikimu su geruoju vaikučių draugu -„Amsiu“, kuris mokė vaikučius draugiškumo, priminė tarpusavio santykių svarbą, gyvenimą be patyčių. Vaiko gerovės komisijos posėdžių metu, pedagogai diskutavo apie patyčių prevenciją darželyje, tolerancijos ir gerumo akcijų reikšmę ugdant ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus.

[:]

Skip to content