Menu Close

[:lt]Saugaus eismo savaitė[:]

[:lt]2015 metais mūsų įstaiga prisidėjo prie Jungtinių tautų generalinės asamblėjos iniciatyvos „Vaikai ir saugus eismas“.

DSC03796

Gegužės 4-10 dienomis įstaigoje buvo organizuojami įvairūs prevenciniai saugaus eismo renginiai vaikams: vaikučiai kartu su auklėtojomis apsilankė gera esančiame Vilniaus policijos klube vaikams ir jaunimui. Šios išvykos metu vaikučiai pamatė filmukus apie šuniuką „Amsį“, kris mokė saugaus eismo, susipažino ir pasimatavo policijos pareigūnų įvairiems atvejams skirtą aprangą, policijos pareigųno lydimi keliavo prie gatvės, stebėjo eismo aplinką, mokėsi, kaip taisyklingai pereiti per pėsčiųjų perėją.

Saugaus eismo iniciatyvos metu vaikučiai dalyvavo piešinių konkurse „Policija vaiko akimis“, kurio metu „Gudručių“ ir „Spindulėlių“ gr. auklėtiniai užėmė pirmąsias vietas. Šią iniciatyvą vainikavo auklėtojų O. Gaižutienės ir J. Balčiūnienės surengtas linsksmas ir nuotaikingas renginys vaikams „Saugi vaikystė“, kurio metu vaikučiai lauke su auklėtojomis prisiminė saugaus elgesio gatvėje taisykles, dalyvavo įvairiose estafetėse, viktorinose, kurių metu stengėsi įsidėmėti eismo ženklus. Čia netrūko džiugių akimirkų, vaikučių šilto juoko ir šilumos, geros nuotaikos.

[:]

Skip to content