Menu Close

„Pasakaitės sveikuoliai”. Vaikų fizinį aktyvumą skatinanti veikla „Sporto ir tvarkos fiesta“

2024 m.  gegužės 3 dieną įstaigos lauko erdvėse buvo organizuota vaikų sveikatos stiprinimo ir fizinio aktyvumo skatinimo  veikla per judriuosius žaidimus.

Renginio tikslas: skatinti vaikus būti fiziškai aktyviais, lavinti jų fizinius gebėjimus atliekat užduotis sraute ir panaudojant antrines žaliavas bei plečiant jų žinias apie  atliekų rūšiavimą bei kūrybišką antrinių žaliavų panaudojimą.

Į renginį atvykusius vaikus,  VSPS Genovaitė Martyšienė, fizinio lavinimo pedagogė J.Baniulė ir soc.pedagogė A.Valakauskienė, žaismingai pakvietė  dalyvauti įvairiose sportinėse, kūrybinėse veiklose, panaudojant įvairias antrines žaliavas. Mažųjų dėmesį patraukė veiklos organizatorių šventiškai sukurta, spalvinga, įtraukianti,  nuotaiką kelianti edukacinė aplinka. Visi ikimokyklinių grupių vaikučiai  buvo sutikti skanduote „Aukime judrūs, aktyvūs ir sveiki“ ir linksma mankšta. Aplink darželio futbolo aikštyną vaikams buvo sukurti įvairių sportinių estafečių ruožai: „Bėgimas per kliūtis”, „Ridenk kamuolį“, „Sveikatos labirintai – Rūšiuok“, “Nubėk, paimk, įdėk“, kūrybinė stotelė – „Kompozicijos kūrimas iš antrinių žaliavų“.

Visi renginio dalyviai,  judėdami rato principu, turėjo  galimybę išmėginti sportines ir kūrybines veiklas, panaudojant kartonines dėžes, jogurto indelius, šiukšlių maišelius, metalinius dangtelius, kartonines pieno, kiaušinių pakuotes ir pan. 

 

 

 

 

Skip to content