Metodinės tarybos posėdis

2022 m. balandžio 5 d. įstaigoje vyko metodinės tarybos posėdis, kuriame pedagogai aptarė naujus ugdymo(si) metodus, pasidalino gerąja patirtimi ir pristatė savo kūrybos metodines priemones kalbos ugdymui,  diskutavo apie ugdymo(si) proceso veiksmingumo galimybes.

Lietuvių kalbos ir kultūros puoselėjimo projektų, panaudojant STREAM veiklas „Vaiko kelias į taisyklingą kalbą“ metu visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos kūrė įvairias metodines ir lavinamąsias priemones vaikų kalbai ugdyti. 2022 m. balandžio 1-5 dienomis pedagogai turėjo galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ir apžiūrėti visas sukurtas metodines priemones įstaigos organizuojamoje Metodinių priemonių parodoje „Metodinė priemonė kaip  įrankis sėkmingesnei STREAM ir kalbos įgūdžių integracijai vaiko ugdyme“

Posėdžio metu metodinės tarybos pirmininkė E. Navardauskienė pasitelkdama praktinius metodus („Šešių kepurių metodas“, „Komplimentų lietus“, „Minčių žemėlapis“) kartu su mokytojomis aptarė įvykusių lietuvių kalbos projektų refleksiją taip pat diskusijos metu pasidalino gerąja patirtimi – tėvų įtraukimas į ugdymo procesą „Raidžių plakatai“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Keršienė skaitė pranešimą „Mokytojų profesinė gerovė – socialinių emocinių kompetencijų tobulinimas“ bei pasidalino naujausiomis švietimo inovacijomis iš švietimo parodos „Mokykla 2022”