Kviečiame dalyvauti Respublikiniame kūrybinio mąstymo edukaciniame projekte!

Visus Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojus ir vaikučius kviečiame dalyvauti mūsų įstaigos organizuojamame Respublikiniame kūrybinio mąstymo projekte „Mąstau ir kuriu – ateities pasaulį atrandu“.

Projekto tikslas – skatinti visus Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojus bendradarbiauti, dalintis idėjomis ir sumanymais, organizuojant kūrybinio mąstymo veiklas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams.

Projektą inicijuoja ir organizuoja: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sandra Keršienė, mokytoja metodininkė Edita Navardauskienė, vyr. mokytoja Ilona Stankevičienė, mokytoja Liucija Sadauskienė

Projektą koordinuoja: direktorė Lina Toločkienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sandra Keršienė

Visiems projekto dalyviams bus elektroniniu paštu išsiųstos padėkos su pažymomis už dalyvavimą edukaciniame projekte. Projekto organizavimo komanda atrinks vieną originaliausią ir įdomiausią kūrybinio mąstymo veiklą bei apdovanos dalyvį projekto atminimo dovana.

Daugiau informacijos projekto nuostatuose:

Kūrybinio mąstymo edukacinio projekto nuostatai

Veiklos aprašymo lentelė

Priedas Nr. 2