Menu Close

Gerumas ir tolerancija nuvilnijo įstaigos bendruomenės projekte „Uždek gerumo ir draugystės švieselę naktyje“

Džiaugiamės įstaigoje įvykusiu bendruomenės projektu „Uždek gerumo ir draugystės švieselę naktyje“Projektas simbolizavo šilumą, draugystę bei toleranciją vieni kitiems bei suteikė daug džiugių emocijų visiems įstaigos bendruomenės nariams: vaikučiams, tėveliams ir artimiesiems bei darbuotojams ir svečiams. Šventės pradžioje maloniai visus nustebino papuošta darželio lauko aplinka: vaikučiai kartu su tėveliais skaptavo ir kūrė STEAM moliūgus-žibintus, įstaigos bendruomenė papuošė lauko aplinką gerumo liepsnelėmis-lemputėmis ir žibintais. Šios gerumo šviesos lydėjo visus vakaro tamsoje. Įstaigos direktorė L. Toločkienė pakvietė visus susirinkusius projekto metu pasigėrėti muzikos ir vaidybos kalba bei pasidžiaugė, kad į įstaigą atvyko gerb. svečiai – Vilniaus miesto vicemerė Edita Tamošiūnaitė ir patarėja švietimo klausimais  Alina Kowalewska. Gerb. Vicemerė Edita Tamošiūnaitė skyrė gražius žodžius visai įstaigos bendruomenei, padėkojo už šilumą, rūpestį ir kantrybę ugdant vaikučius bei įteikė darželio bendruomenei padėkos raštą ir dovanas.

Projekto metu įstaigos kūrybinė-organizacinė komanda: direktorė L. Toločkienė, direktoriaus pav. ugdymui S. Keršienė, meninio ugd. mokytoja D. Čaplinksienė, mokytojos N. Rusevičiūtė, I. Polibenko  parengė trijų dalių meninę-kūrybinę programą bei organizavo mokytojų ir ugdytinių kūrybos tolerancijos namelių parodą, skirtą Tarptautinės tolerancijos dienai, „Tolerancijos namely ugnelė rusena“. Visų dėmesį patraukė ir džiugino projekto vedantieji: O. Gaižutienė (žibintininkas), J. Balčiūnienė (tamsa), I. Stankevičienė (nykštukas), M. Raudonienė (kiškis). Pirmoje dalyje – „Tolerancija mūsų širdyse“ vyko  ugdytinių ir mokytojų kūrybos žibintų paroda bei meninis ugdytinių pasirodymas  „Žibinto švieselė“. Antroje dalyje „Šviesos šešėliai naktyje“ visus nustebino Šešėlių teatro inscenizacija „Saulė ir mėnulis“ bei džiugino susirinkusiuosius ugdytinių žvaigždučių šokis „Vakaro tyla“  bei kūrybinė kompozicija „Šviesų šokis“. Trečioje dalyje spindėjo „Draugystės ir gerumo šviesa“. Darželio ugdytiniai atliko šokį-dainą  „Svarbiausia draugystė“. Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su muzikos mokykla „Lyra“. Mokyklos mokiniai atliko instrumentinius kūrinius:  J. S. Bach – A. L. Estange Tokata ir fuga d – moll  (atliko Matas Stankevičius 7 kl. (saksofonas) mokytojas Danielius Žimkus), R. Bažylin „Meilės turgus“ (atliko Mažvydas Ežerskis 6 kl. (akordeonas) mokytoja Liudmila Vindzberg) bei Popuri  „Adagio ir Eliza“  (atl. Arminas Neniškis 3 kl. (sintezatorius) mokytoja Amelija Masevičiūtė). Muzikos mokyklos „Lyra“ koncertinę programą organizavo mokytoja Audronė Ruzgienė. 

Šventės kulminacija tapo netikėtas svečias – šviečiantis moliūgas (mokytoja G. Martyšienė), kuris linksmai palinkėjo visiems būti geriems bei visuomet padėti artimam. Kylant į viršų gerumo juostelėms „Moliūgas“ išdalino vaikams dovanas ir pakvietė kartu padainuoti bendruomenės dainą „Gerumo žibintai”.

Skip to content