Menu Close

Edukacinė – muzikinė programa “Nemunėlio Lietuva”

Skatinant vaikų muzikalumą bei brandinant emocinį santykį su muzika, š.m. kovo 1 d. darželio menų salėje vyko edukacinė – muzikinė pramoga vaikams „Nemunėlio Lietuva”. Pasirodymo ir muzikinio pasakojimo metu,  Lietuvos upių tėvas Nemunas, tekėdamas per skirtingus etno regionus pasakojo vaikams daug įdomių istorijų. Kiekvienas muzikinis Nemuno stabtelėjimas mažąjį žiūrovą įtraukė užduotimis (mįslėmis, ritminiais plojimais, muzikinėmis spėlionėmis , skanduotėmis, judesiais, vaidyba, žaidimais , muzikavimais). Visa tai suteikė klausytojams galimybę betarpiškai įsilieti į spektaklį ir būti jo dalimi. Gyvai atliekamos melodijos papildė ir muzikinių žinių bagažą. Muzikinėje kelionėje vaikai susipažino su  istorinėmis vietomis: Raigardu, Merkine, Birštonu, Zapyškiu, Vilkija, Panemunės pilimi, Ragaine. Kiekviename sustojime sutiko charakteringą personažą, kuris papasakojo apie tos vietovės istoriją,  regiono išskirtinumą, jo gyvenimo būdą ir papročius. Mažieji klausytojai susipažino ir su muzikos instrumentais: koncertinėmis kanklėmis, birbyne, lumzdeliu, skudučiais, smuiku, įvairiais perkusiniais instrumentais.

Skip to content