Menu Close

Vasario 16-osios šventė „Aš labai myliu Lietuvą…“

 

Vasario 16-oji ypatinga šventė ne tik visai Lietuvai, bet ir mūsų darželio vaikams ir visai bendruomenei.

Iškilmingai susirinkę salėje, visi vaikai ir suaugusieji pasipuošę tautiniais drabužiais ir laikydami rankose trispalves giedojo Lietuvos himną.Vaikai su didžiule meile ir šypsenomis veiduose dovanojo Lietuvai savo rankomis pagamintus kūrybingus darbelius. Vyresniųjų grupių vaikai lankė mažuosius draugus grupėse,  kiekvieną džiugino  savo gamybos vėliavėle. Įstaigos bendruomenės nariai, padabinę plaukus  trispalvėmis juostelėmis,  pynė ilgiausią tautinę juostą. Linksmai nusiteikę visi kartu dainavome, šokome, grojome įvairiais instrumentais paminėdami tėvynės 99-asias gimimo metines. Visus lydėjo pakili nuotaika ir džiugios akimirkos. Tradiciškai  visa bendruomenė darželio etnografiniame kiemelyje išradingai papuošė Tautos medį trispalvėmis širdelėmis su vaikučių nuoširdžiais linkėjimais Lietuvai.

 

Skip to content