Menu Close

Ugdytinių apsilankymas Lietuvos Respublikos Prezidentūroje

 

Apsilankyti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje – visų Lietuvos piliečių svajonė.

Lopšelio-darželio „Pasakaitė“ direktorės Janinos Danienės iniciatyva 4 – 7 metų amžiaus darželio ugdytiniai vasario mėnesį apsilankė Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose.

Pasipuošę savo batus melsvom šlepetėm ir po kruopštaus patikrinimo įžengėme į ilgą, jaukia šviesa nušviestą vidaus koridorių.  Vaikai vis klausinėjo, ar mes pamatysime Prezidentę, kuri pernai buvo atvykusi į mūsų vaikų darželį ir kartu šventė vasario 16-ąją. Tačiau šį kartą Prezidentę Dalią Grybauskaitę pamatėme tik portretinėje nuotraukoje –  gražią, jaunatvišką, apsirengusią tautiniais drabužiais. Jos iškelta ranka  ir nuoširdi šypsena tarsi sveikino atvykusius į Prezidentūrą vaikus. Mus pasitikęs mielas, simpatiškas gidas pasakojo prezidentūros susikūrimo istoriją, supažindino su didingomis Prezidento rūmų salėmis. Vaikams didelį įspūdį paliko Prezidentės laukiamasis, Prezidentės darbo kabinetas, Baltoji salė. Priėmimų reprezentacinėje salėje buvo leista ir fotografuoti. Fotografavomės prie skulptoriaus Juozo Zikaro sukurtos skulptūros „Laisvė“. Į namus vaikai grįžo su pilna įspūdžių kraitele, kuriuos žadėjo išdalinti ir savo tėveliams. Tikime, kad šie įspūdžiai  bus visada gyvybingi, šviesūs.

Skip to content