„Švyturėlių” grupės edukacija „Elnių SPA”

Gruodžio 5 d. rytas „Švyturėlių” grupės vaikams ir mokytojoms Ilonai Stankevičienei ir Ramunei Kučmienei prasidėjo neįprastai: visi ruošėsi aplankyti Širvinyų rajone įsikūrusį Elnių SPA. Vaikai su mokytojomis važiavo autobusu grožėdamiesi žiemos vaizdais. Nuvykusius pasitiko elfas, kuris papasakojo mažiesiems apie elnių gyvenimo sąlygas, supažindino su mitybos ypatumais, aprodė ganyklas, pamokino kaip reikėtų elnius pašerti. Vaikai džiaugėsi turėdami galimybę patys įsitikinti kuri daržovė elniams skanesnė, bei turėdami progą pašerti elnius iš savo delniukų. Tuo edukacija nesibaigė, miško pamiškėje vaikų laukė Kalėdų senelis, kuris sekė įvairias istorijas, vaišino susirinkusiuosius arbata ir sausainiais. Pasisėmę džiugių šventinių įspūdžių visi grįžo namo.