Menu Close

Švenčiame pasaulinę sniego dieną!

Šia proga darželio kieme buvo organizuojamos siautulingos žiemos linksmybės. Grupėse vaikus aplankė netikėti svečiai: kiškiai, teletabiai, Kakė Makė, kurie  kvietė vaikus išeiti į lauką slidinėti, čiuožti rogutėmis, žaisti judrius žaidimus, organizuoti estafetes, statyti sniego skulptūras, išbandyti įvairias menines ir patyrimines veiklas. Darželio lauko erdvės pasipuošė  iš sniego vaikų nulipdytais statiniais: įspūdingo ilgio kirmėlaite, ežiuku, ledo kalnu. Vyko mokytojų ir vaikų rogučių tempimo varžybos, sniego kasimo varžytuvės,  sniego gniūžčių mūšis, medžiai  išpuošti mažųjų rankomis padarytais  papuošimais iš lapų ir  ledo. O kad žiemos balta spalva nebūtų tokia nuobodi, vaikai sniegą nudažė įvairiausiomis vaivorykštės spalvomis. 

Skip to content