Menu Close

Sveikiausio skanėsto iššūkis!

2022 m. rugsėjo 26 d. įstaigoje vyko Sveikiausio skanėsto iššūkis „Šeimos sveikuolių užkandis“. Visa įstaigos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą iššūkyje!

Renginio metu darželio vaikučiai ir bendruomenė nešini sveikuoliškais užkandžiais rinkosi į darželio medžių parką. Čia juos pasitiko vaikučių mylimi personažai, kurie skatino visą bendruomenę būti aktyviais, sveikai maitintis ir puoselėti bendrystę.  Renginio metu visus džiugino ir šypsenas kėlė įtraukiantys personažų pasirodymai ir organizuojamos aktyvios veiklos: greituolis kiškis (įstaigos sveikatos priežiūros specialistė G. Martyšienė) mokino vaikučius atlikti kvėpavimo ir susitelkimo mankštą bei organizavo mokytojoms aktyvios mankštos iššūkį. Mokytojos linksmai įsitraukė į iššūkį, pagal grojančią muziką demonstruodamos įvairius pratimus pakvietė pasimankštinti ir visus vaikučius bei bendruomenės narius. Aktyviu pasirodymu nustebino katinėlis rainakėlis (men. ugd. ped. D. Čaplinksienė), kuris grojant nuotaikingai muzikai atliko bendruomenės ritminį šokį. Stipruolė boružėlė (fiz. lavinimo ped. J. Baniulė) pakvietė visus atlikti įtraukiantį sportinį žaidimą  „Skaičiuoju ir sportuoju“. „Mes vikrūs ir greiti, aktyvūs ir sveiki!“ – taip skandavo vaikučiai ir mokytojos aktyviai dalyvaujant proto mankštoje, kurioje kiekviena grupė skandavo savo sugalvotą sveikatos šūkį. 

Renginio pabaigoje mažieji sveikatos detektyvai ir bendruomenė buvo pakviesti paragauti atsineštų sveikuoliškų užkandžių.  Vaikučiai ir tėveliai gamindami sveikuoliškus užkandžius nustebino savo kūrybiškumu ir išmanumu: gamino užkandžius be pridėtinio cukraus, miltų, hidrintų riebalų, čia gausu buvo vaisių, uogų, kepinių su sėklomis ir kt.  Visi vaikučiai buvo apdovanoti padėkomis, o mūsų bendruomenei didžiausia dovana – džiugios akimirkos ir vaikučių šypsenos.

Būkime sveiki ir stiprūs!

 

Skip to content