Menu Close

Šeimų kūrybinių darbų paroda „Judrus kamuoliukas”

Džiaugiamės, kad mūsų darželio tėveliai aktyviai įsitraukia į ugdymo procesą. Kartu su šeimomis puoselėjame sveikatos stiprinimą – darželį, kuriame įdomu ir gera visiems! Rugsėjo mėnesį sveikatos stiprinimo komanda aktyviai įtraukė vaikučius ir mokytojas į judumo savaitės sportines veiklas. Taip pat suburta komanda pakvietė tėvelius ir vaikučius dalyvauti šeimos kūrybinių darbų parodoje „Judrus kamuoliukas”, kurios metu vaikučius ir tėvelius kvietėme išlaisvinti kūrybiškumą, fantazuoti ir mėgstamos sporto šakos kamuolį neįprastai panaudoti piešinyje ar darbelyje. Mūsų darželio vaikučiai ir tėveliai nepaprastai kūrybiški: kamuoliai pavirto žmogeliukais, transporto priemonių ratuose sukasi futbolo, krepšinio kamuoliai, čia gausu neįprastų akinių, muilo burbulų ir kt. Vaikučius ir tėvelius kviečiame apžiūrėti parodą darželio koridoriuose, taip pat kviečiame apžiūrėti ir sukurtą virtualią parodėlę. 

 

Skip to content