Menu Close

Rugsėjo 1-osios akimirkos!

Palengva, nejučia su rudens spalva prie kiekvieno iš mūsų sustoja Rugsėjis

bei kviečia mažuosius ir vėl atkeliauti į mokslo ir žinių šalį.

Rugsėjo 1-osios takeliu mažieji Pasakaitės vaikučiai laimingi atskubėjo į darželį. Čia juos su nuotaikinga muzika pasitiko vaikučių mylimi linksmieji personažai Kakė Makė ir Šypsenėlė, kurie pakvietė mažuosius kartu su tėveliais įamžinti akimirkas prie šventinės nuotraukų sienelės. Sugužėjusius vaikučius ir tėvelius grupėse pasitiko jų nekantriai laukiantys mokytojai. Pratęsti šventę vaikučiai ir mokytojos rinkosi į menų salę. Kakė Makė, Laputė ir Varnelė pasveikino visus susirinkusiuosius, pakvietė atlikti draugystės mankštą, skatino vyriausius darželio vaikučius – priešmokyklinukus pademonstruoti savo žinias žaidime „Žinių kamuoliukas“. Vaikučius pralinksmino ir nuotaiką kėlė mokytojoms organizuojamas iššūkis. Priešmokyklinio ugdymo mokytojos buvo įtrauktos į žaidimą „Užbaik sakinį“ bei kūrybinę veiklą „Mano piešinys“, čia vaikučiai turėjo galimybę nubalsuoti plojimais ir ovacijomis labiausiai patikusius kūrybos darbus.  Šventės pabaigoje visiems darželio vaikučiams buvo įteiktos dovanos – kvietimai linksmai praleisti laiką žaidimų kambaryje. 

Už dovanas vaikučiams dėkojame darželio draugams iFuture INVESTMENTS. Jei pametėte kvietimą, nenusiminkite, pateikiame nuorodą ir kviečiame registruotis: Registracija

Kol vaikučiai pramogaus tėveliai turės galimybę sudalyvauti paskaitoje „Užaugink sėkmingą vaiką“. Dalyvių lauks dovanos, todėl labai svarbu, kad tiksliai nurodytumėte su kiek vaikų ir suaugusių ketinate atvykti. Su vienu bilietu gali atvykti iki 4 suaugusių ir iki 6 vaikų.

Skip to content