Menu Close

Minime pasaulinę Dauno sindromo dieną

Kovo 21-ąją visame pasaulyje yra minima pasaulinė Dauno sindromo diena. Šią dieną visi kviečiami išreikšti savo toleranciją šį sindromą turintiems žmonėms – dėvėti skirtingų spalvų kojines, kurios simbolizuoja kitoniškumą. Skirtingos vienos poros kojinės yra tapusios tarptautiniu tolerancijos ženklu Dauno sindromą turintiems žmonėms. Prie gražios iniciatyvos prisijungė „Kodėlčiukų” ir „Gudručių” grupės vaikai ir mokytojos I. Jankauskienė, Ž. Kučinskienė, M. Raudonienė, D.Osipovič. Vaikai ne tik patys mūvėjo skirtingų spalvų, raštų kojinaites, bet ir spalvino, įvairiais ornamentais puošė iš popieriaus iškirptas kojinaites, grupėse organizuotai ,,Spalvotų kojinių” akcijai. Nuo pat mažų dienų mokomės būti  draugiški, vieningi, tolerantiški ir  priimti visus, kurie yra šalia mūsų.

Skip to content