Menu Close

Ką veikia priešmokyklinukai?

„Čiulbuonėlių” grupės priešmokyklinukai pirmąsias dvi rugsėjo savaites stropiai dirba komandose ir kartu neria į žinių pasaulį: aptaria taisykles, pasirašo su vaikais bendravimo ir bendradarbiavimo sutartį:), kurią kiekvienas vaikas patvirtina savo piršto antspaudu, užrašytu vardu. Kuria žurnalą “ Visa tiesa apie mane” , čia vaikai dalinasi mintimis apie mylimiausius gyvūnus, metų laikus, pristato savo šeimos narius, nusako savo super galias, kuo norėtų būti užaugę, kada jiems liūdna, ko bijo ir kt. Savo sukurtą žurnalą pristato grupės draugams.

Čiulbuonėliai

Picture 1 of 6

Taip pat vaikai mokosi dirbti, tartis dėl idėjų, grupelėmis. Išsiaiškina kiek ir ką žino ir išsikelia tikslus.

Žaidžia susikaupimo, dėmesio koncentravimo ir bendrystės žaidimus.

Skip to content