Menu Close

Išvyka į FK riteriai futbolo festivalį

2022 m. spalio 5 d. mūsų įstaigos „Čiulbuonėlių“, „Gudručių“, „Kodėlčiukų“ ir „Verpstelių“ grupių mažieji 5-7 metų futbolo mylėtojai keliavo į futbolo festivalį! Nemokamą kelionę ir sportines veiklas įstaigos ugdytiniams organizavo FK riteriai, tęsdami projektą, kurio tikslas – Vilniaus miesto ir Vilniaus regiono vaikus sudominti futbolu bei įtraukti juos į veiklą, prisidėsiančią prie sveikos gyvensenos skatinimo, didesnio moksleivių užimtumo, futbolo populiarinimo.

Festivalio metu įstaigos ugdytiniai dalyvavo įvairiose estafetėse, atliko linksmas futbolo užduotis. Kiekviena grupė turėjo galimybę dalyvauti aštuoniose, skirtingų trenerių organizuojamose sportinėse veiklose, vaikus nuolat lydėjo linksma muzika, sportinė nuotaika. Visi vaikučiai taip pat buvo apdovanoti už aktyvų dalyvavimą!

Nuotraukas iš festivalio galite pamatyti paspaudę šią nuorodą: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=FKRITERIAI&set=a.515154657283232

Skip to content