Išsipildymo akcija

[:lt]Išsipildymo akcija „Pyragų diena“

Išsipildymo akcija

Vis dažniau kylantis atšiaurus vėjas, plėšiantis nuo medžių paskutinius rudens lapus, nepajėgė mažo ir didelio širdyje išsklaidyti gerumo. Šių metų lapkričio 5 dieną mūsų darželyje pakvipo pyragais. Darželio direktorė Janina Danienė įkvėpė visą bendruomenę prisijungti ir prie didžiausio televizijos TV-3 paramos projekto „Išsipildymo akcija“, ir mokslo įstaigų, bendruomenių pamėgtos visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Akcijos metu paaukoti pinigėliai buvo skirti sunkiomis ligomis sergantiems vaikams.

Nuo pat ryto į grupes rinkosi vaikai su tėveliais nešini nepaprasto grožio, skanumo ir skirtingų receptų pyragais. Ryto rato metu pedagogai kalbėjo apie gerumą, meilę, atjautą silpnesniesiems ir sunkiai sergantiems vaikams, o vaikai dalinosi savo mintimis, išgyvenimais. Pasakojo apie savo kepinius, kaip ir su kuo juos kepė, aiškino jų receptūras, lygino pyragų formas, mėgavosi gardžiausiais jų kvapais, spalvų paletėmis.

Vėlyvą popietę, skambant muzikai, pirmieji darželio kavinaitėje-valgyklėlėje, prie gausiais pyragais padengtų stalų, pasipuošę grupių simbolika, prijuostėmis, susirinko visų grupių vaikučiai, pedagogai, bendruomenės nariai. Darželio direktorė padėkojo visiems už aktyvų dalyvavimą, skanius, originalius kepinius ir patikino, kad jai pačiai labai malonu dalyvauti akcijoje, kuri skatina padėti tiems, kuriems labiausiai reikia. Taip pat palinkėjo, kad ši iniciatyva taptų gražia įstaigos tradicija, vienijančia vaikus, tėvus, įstaigos bendruomenės narius. Gausiai susirinkę vaikų tėveliai, seneliai, vaikai ir įstaigos darbuotojai, vaišinosi pyragais ir dosniai aukojo.

Ši tauri ir saldi gerumo-aukojimo akcija suteikė visiems galimybę ne tik padėti sergantiems vaikams, bet ir gauti puikių emocijų, išgyvenimų, leidžiant laiką visiems drauge.

Dar kartą visi įsitikinome, kad bendrystė – gražiausia mūsų įstaigos tradicija.