Menu Close

Bendruomenės sveikatingumo projektas „Sveikatos festivalis – Pasakaitės mažųjų žaidynės 2023”

Dėkojame visai darželio bendruomenei, vaikučiams, tėveliams, pedagogams ir darbuotojams, už aktyvų dalyvavimą bendruomenės sveikatingumo projekte „Sveikatos festivalis – Pasakaitės mažųjų žaidynės 2023”! I projekto dalyje vyko mažųjų sportininkų ir pedagogų eisena bei koncertinė programa, kurios metu pristatyti grupių sportiniai-ritminiai pasirodymai. Džiaugiamės socialinių partnerių dalyvavimu, Vilniaus darželio-mokyklos „Vilija” ir Taikos progimnazijos vaikų pasirodymais. Visus pajudėti ir pasimankštinti taip pat skatino Wide Open judesio studijos šokio judesio mokytoja. Visiems dalyviams ir vaikučiams įstaigos direktorė išdalino dovanas bei pakvietė aktyviai dalyvauti sveikatingumo ir sportinėse veiklose, kurios vyko visose darželio lauko edukacinėse erdvėse.

Projekto metu visi susirinkusieji buvo pakviesti pasigrožėti šeimų nuotraukų ekspozicija „Aktyviai judu – sveikai gyvenu“ bei apsilankyti saugaus eismo aikštelėje, kurioje įrengta žaidimų laisvalaikio zona (stalo futbolas, mašinėlės, paspirtukai).

Už nuostabias užfiksuotas sveikatingumo projekto akimirkas nuoširdžiai dėkojame „Linksmučių” grupės Ąžuolo mamytei Aistei Bertašienei!

I projekto dalis – Eisena

Koncertinė programa, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais

II projekto dalis – sveikatingumo ir sportinės veiklos

Skip to content